УКР
РУС

VI Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва «Козацькому роду нема переводу»

22.01
2018

VI Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва «Козацькому роду нема переводу»

Шановні колеги! З 12 по 30 жовтня 2017 року у м.Дніпро відбувся VI Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва «Козацькому роду нема переводу», на який було надіслано більше 850 (загальний перелік учасників) робіт вихованців 29 художніх шкіл, шкіл мистецтв, музичних шкіл, де є класи образотворчого мистецтва із різних міст України: Херсону, Кременчука, Кам’янського, Запоріжжя, Кривого Рогу, Дніпра, Тернівки, Рівного, Звенигородки, смт.Петриківки.

Компетентне журі відібрало найкращі роботи, які і були проекспоновані у виставкових залах музею «Літературне Придніпров’я».

Широкій глядацькій аудиторії надана можливість оцінити високий технічний рівень, обізнаність історії, патріотизм в роботах, які і стали лауреатами конкурсу.

Висловлюємо вдячність колективам за підтримку ідеї, організаторську роботу по залученню дітей та молоді до участі у Всеукраїнському дитячо-юнацькому конкурсі образотворчого мистецтва «Козацькому роду нема переводу» і запрошуємо Вас прийняти участь у УШ Всеукраїнському дитячо-юнацькому конкурсі, який відбудеться в м.Дніпро у жовтні 2019 року.

З повагою, Оргкомітет.

Завантажити пресс-реліз

Репортаж з відкриття виставки:

Репортаж з відкриття виставки
Репортаж з відкриття виставки
Репортаж з відкриття виставки
Репортаж з відкриття виставки
Репортаж з відкриття виставки
Репортаж з відкриття виставки
Репортаж з відкриття виставки
Репортаж з відкриття виставки


Переможці у номінаціях:

Номінація «Живопис»

I вікова категорія 6-9 років

1 місце:
- Сліпіч Софія, 9 р. «Місто», Херсонська дитяча художня школа, викл. Сліпіч Ю.В.

2 місце:
- Завадська Оля, 9 р., «Колядки», Херсонська дитяча художня школа, викл. Волкова Ю.Є.

3 місце:
- Глущенко Арсеній, 8 р., «Хоробрий славний козак», Криворізька міська музична школа № 4, викл.Васильєва О.В.
- Авдєєва Марія, 7 р., «Хто сильніший», Херсонська дитяча художня школа, викл.Панчишин О.О.

II вікова категорія 10-12 років.

1 місце:
- Середа Вікторія, 12 р., «Несе Галя воду», Звенигоргодська ДХШ, викл.Рябіш Н.Д.

2 місце:
- Чорна Даря, 11 р., «Колядники», Херсонська дизайн-ліцей, Викл. Файнштейн Г.О.

3 місце:
- Савчак Софія, 10 р., «Слава Україні, героям Слава», Криворізька міська Школа мистецтв № 1, викл. Ушатік В.В.
- Струк Людмила, 10 р., «Їдуть наші козаченьки», Звенигородська ДХШ, викл.Власенко Л.І.

III вікова категорія 13-14 років.

1 місце:
- Романова Ксенія, 13 р. «Відображення», Дніпровська дитяча художня школа № 1, викл.Миронов О.В.

2 місце:
- Захарова Вероніка, 13 р., «Край козацької слави», Запорізька дитяча художня школа, викл.Столбинська Н.П.
- Корба Анна, 13 р., «Підготовка до весілля», Кременчуцька дитяча художня школа ім.О.Д.Литовченка, викл.Осадча К.В.

3 місце:
- Сіроштан Катерина, 13 р., «Богдан Хмельницький», Криворізька міська музична школа № 10, викл. Шаповалова М.Г.
- Берьозкіна Аліна, 13 р., «Козак», Тернівська школа естетичного виховання, викладач Бекетова-Дохленко Т.О.

IV вікова категорія 15-16 років.

1 місце:
- Бондар Андрій, 16 р. «Козак Кривий Ріг», Криворізька міська художня школа № 3, викл.Поліщук О.П.

2 місце:
- Полюшко Валерія, 15 р. «Їхав козак на війноньку», Запорізька дитяча художня школа, викл.Третьяк Л.М.
- Кабак Даря, 16 р. «Я б лелекою в небо злетіла», Дніпровська дитяча художня школа № 1, викл.Миронов О.В.
- Левицька Марта, 15 р., «Львівський ярмарок», Дніпровська дитяча художня школа № 1, викл.Касьяненко К.М.

3 місце:
- Загреба Даря, 15 р., «Розквітай, славетна Україно!», Дніпровська дитяча художня школа № 1, викл.Шабанов О.І.
- Соловйов-Жирко Кирило, 15 р. «Мрії маленького козака», Дніпровська дитяча художня школа № 1, викл.Касьяненко К.М.
- Телих Анастасія, 16 р., «Три дівчини», Криворізька міська музична школа № 7, викл. Горисловець Т.М.

Номінація «Графіка»

I вікова категорія 6-9 років

1 місце:
- Дударьок Поліна, 9 р., «Берегиня дитинства», Криворізька міська художня школа № 3, викл.Томашевська О.Ю.

2 місце:
- Золотоноша Кароліна, 6 р., «Несе Галя воду», Криворізька міська музичнашкола № 11, викл.Онищенко Н.В.
- Волошков Єгор, 9 р. «Козак Кривий Ріг», Криворізька міська музична школа № 3, викл.Томашевська О.Ю.

3 місце:
- Бойко Христина, 7 р., «Ти ж мене підманула», Херсонський дитяча художня школа, викл.Романюк Н.В.
- Кравчук Богдана, 9 р., «Квітнуть яблуні в селі», Звенигородська дитяча художня школа, викл.Власенко Л.І.
- Терещенко Даря, 8 р., «Козак із козачкою», Криворізька міська художня школа № 1 ім.О.Васякіна, викл.Бондаренко В.В.

II вікова категорія 10-12 років.

1 місце:
- Балакшина Жанна, 12 р., «Соборність України», Криворізька міська школа мистецтв № 1, викл.Ушатік

2 місце:
- Черниш Владислав, 11 р., «Не вмре, не загине пісня України», Криворізька музична школа № 3, викл.Любас В.І.
- Войтенко Анастасія, 12 р., «Козацький рід, яскравий рід», Рівненська дитяча художня школа, викл.Онишкевич Ю.Ю.
- Іванченко Поліна, 11 р., «Садок вишневий коло хати», Криворізька музична школа № 5, викл. Кудінова І.В.

3 місце:
- Ярмоленко Єлизавета, 11 р. «Масляна», Криворізька міська художня школа № 3, викл.Поліщук О.П.
- Фафенроут Артур, 10 р., «Козак», Херсонська дитяча художня школа, викл. Панчишин О.О.
- Гарш Вікторія, 12 р., «Троїсті музики», Криворізька міська музична школа № 3, викл.Любас М.А.

III вікова категорія 13-14 років.

1 місце:
- Семенов Максим, 13 р. «Тіні незабутих предків», Криворізька міська художня школа № 3, викл.Поліщук О.П.

2 місце:
- Березін Володимир, 13 р., триптих «Як козаки по сіль ходили» (1) (2) (3), Криворізька Музична школа № 1, викл.Біла П.І., Тимченко Н.В.
- Краснолуцька Даря, 14 р., «Весняні пісні», Херсонський дизайн-ліцей, викл.Разінкова О.В.

3 місце:
- Гриза Вероніка, 13 р., «Весняна мелодія», Криворізька міська музична школа № 5, викл.Баталова Н.П.
- Любчич Єлизавета, 14 р., «За байраком байрак», Криворізька міська художня школа № 3, викл.Поліщук О.П.
- Томіло Микита, 13 р., «Козак Мамай і дівчина», Криворізька міська музична школа № 3, викл.Любас М.А.

IV вікова категорія 15-16 років.

1 місце:
– Коломієць Максим, 15 р., «Козак Ріг», Криворізька міська художня школа 3, викл.Лазарева С.М.

2 місце:
- Нежигай Анна, 16 р., диптих «Мій милий…» (1) (2), Криворізька міська музична школа № 4, викл.Омельченко І.А.
- Нескреба Віктор, 16 р., «Сучасний козак – воїн АТО», Камянська дитяча художня школа ім.І.Г.Першудчева, викл.Лаушкіна В.В.

3 місце:
- Міткаленко Олександр, 16 р., «Свято, що єднає Україну», Криворізька міська музична школа № 3, викл.Любас М.А.
- Рейс Анастасія, 15 р., «Гомоніла Україна», Дніпровська дитяча художня школа № 2, викл.Колядіна І.М.
- Чопенко Анна, 15 р., «Козацьке весілля», Камянська дитяча художня школа ім.І.Г.Першудчева, викл.Абрамов С.П.
- Васильєва Кристина, 15 р., «Шлях України», Запорізька дитяча художня школа, викл.Столбинська Н.П.

Номінація «Декоративне мистецтво»

I вікова категорія 6-9 років

1 місце:
- Криштоп Вікторія, 8 р., «Українка»/кераміка, Криворізька міська художня школа № 1 ім.О.Васякіна, викл.Бондаренко В.В.

2 місце:
- Яхімець Софія, 8 р., «Козачок»/кераміка, Криворізька міська художня школа № 1 ім.О.Васякіна, викл.Бондаренко В.В.

3 місце:
- Баннов Максим, 9 р., «Україна»/кераміка, Криворізька міська художня школа № 1 ім.О.Васякіна, викл.Бондаренко В.В.

II вікова категорія 10-12 років.

1 місце:
- Нестеров Герман, 10 р., «Ярмарок»/мотанки, Криворізька міська художня школа № 1 ім.О.Васякіна, викл.Букреева С.О.

2 місце:
- Грищенко Гліб, 11 р., «Запорізька Січ», Запорізька дитяча художня школа, викл.Жолудь Л.В.

3 місце:
- Коптєва Марина, 12 р., «Декоративний натюрморт»/гуаш, Криворізька міська музична школа № 7, викл.Серченя В.В.
- Гришко Валентина, 11 р., «З Різдвом Христовим» /витинанка, Криворізька музична школа № 11, викл.Онищенко Н.В.
- Праведнікова Софія, 10 р., «Українкою я народилася»/аплікація, Криворізька міська школа мистецтв № 1, викл.Ушатік В.В.

III вікова категорія 13-14 років.

1 місце:
- Загребельна Анастасія, 14 р., «Кущ калини»/Петриківський розпис, Петриківська дитяча художня шкла ім.Т.Я.Пати, викл.Пікуш М.І.

2 місце:
- Грабко Діана, 14 р., «Мамине сонечко»/батик, Дніпровська школа української культури і мистецтв ім.О.Гончара, викл.Міщенко М.В.

3 місце:
- Кривий Євген, 13 р. «Україна щаслива»/вовна, килимок, Криворізька міська художня школа № 1 ім.О.Васякіна, викл.Букреева В.В.
- Заікіна Марина, 14 р., «Декоративний розпис», Херсонський дизайн-ліцей, викл.Ковач І.І.

IV вікова категорія 15-16 років.

1 місце:
- Лузина Вілена, 16 р., «Україна єдина» (1) (2) /текстиль, мотанки, Криворізька міська художня школа № 1 ім.О.Васякіна, викл.Букреєва В.В.

2 місце:
- Панченко Анна, 15 р, «Вітер з гаєм розмовляє»/витинанка, Запорізька дитяча художня школа, викл.Юрчук С.В.
- Злобіна Оля, 16 р., «Ой під вишнею, під черешнею»/витинанка, Криворізька міська музична школа № 5, вкл.Баталія І.М.

3 місце:
- Шебалдіна Даря, 16 р., «Козацька слава»/витинанка, Криворізька міська музична школа № 11, викл.Онищенко Н.В.
- Некрасова Діана, 15 р., «Чарівний звір»/гуаш, Кременчуцька дитяча художня школа ім.О.Д.Литовченка, викл.Родіна Т.І.
- Григор'єва Валерія, 15 р., «Троїсті музики»/колаж, Херсонський дизайн-ліцей, викл.Разінкова О.В.

Загальний перелік учасників (PDF)



Подяки:

1. Тернівській школі естетичного виховання (директор Черних Л. В.)
2. Запорізькій дитячій художній школі (директор Жолудь О. С.)
3. Криворізькій міській художній школі №1 ім. О. Васякіна (директор Савейкіна Т. М.)
4. Криворізькій міській художній школі мистецтв №1 (директор Клочкова О. П.)
5. Криворізькій міській музичній школі №13 (директор Терещенко М. М.)
6. Криворізькій міській музичній школі №5 (директор Терещенко О. Г.)
7. Криворізькій міській музичній школі №3 (директор Спірідоновна С. Є.)
8. Криворізькій міській музичній школі №1 (директор Таргонська О. П.)
9. Криворізькій міській музичній школі №10 (в.о. директора Ткаченко В. М.)
10. Криворізькій міській музичній школі №2 (директор Петрова Т. В.)
11. Криворізькій міській художній школі мистецтв №3 (директор Поліщук О. П.)
12. Криворізькій міській музичній школі №11 (директор Шовгеля В. В.)
13. Криворізькій міській музичній школі №4 (директор Ковальська О. В.)
14. Звенигородській дитячій художній школі (директор Власенко Л. І.)
15. Кам’янській дитячій художній школі ім. І. Г. Першудчева (директор Кіяшко С. В.)
16. Херсонській дитячій художній школі (директор Сліпіч Ю. В.)
17. Херсонському дизайн-лицею (директор Сліпіч П. А.)
18. Петриківській дитячій художній школі ім. Т. Я. Пати (директор Лук’яненко Л. М.)
19. Дніпровській дитячій художній школі №1 (директор Хандога М. Ф.)
20. Дніпровській дитячій художній школі №2 (директор Бойченко О. І.)
21. Дніпровській дитячій школі мистецтв ім. Б. Гмирі (директор Потапова В. П.)
22. Дніпровській дитячій музичній школі №7 ім. Л. Когана (директор Фролов Я. Є.)
23. Дніпровській школі української культури і мистецтв ім. О. Гончара (в.о. директора Красношлик Ю. І.)
24. Дніпровській дитячій музичній школі №9 (директор Анохіна Н. С.)
25. Голопристанській дитячій школі мистецтв (директор Зибін В. І.)
26. Рівненській дитячій художній школі ім. А. І. Мартиненка (директор Мартиненко А. А.)
27. Криворізькій міській музичній школі №12 (директор Юрлова Т. Ю.)
28. Кременчуцькій дитячій художній школі ім. О. Д. Литовченка (директор Родін А. І.)
29. Криворізькій міській музичній школі №7 (директор Бориславська Л. М.)