УКР
РУС

В музее «Літературне Придніпров’я» прошел творческий проект ДХШ №1 «Графические техники».

18.01
2013

В музее «Літературне Придніпров’я» прошел творческий проект ДХШ №1 «Графические техники». В рамках проекта прошла выставка-конкурс учеников художественных школ городов Днепропетровска, Кривого Рога, Днепродзержинска, Полтавы, Кременчуга и Херсона.

Скачать каталог выставки с работами ДХШ №1

Из пресс-релиза:

Формат проекту побудований на різномаїтті графічних технік:
- гравюри (естампу);
- малюнку, виконаного в техніках графітного олівця, туш-перо, сепії, в техніці пастельного малюнку, акварельного живопису та гуашевими фарбами.

Цікавим є те, що глядач буде мати можливість порівняти академічні завдання, виконані у вишуканій манері, з творчими роботами, які яскраво розкривають емоційний світогляд юного художника. Відвідувачі виставки зможуть поспілкуватись із провідними фахівцями України в галузі мистецької освіти, отримати професійну інформацію, стежити за розвитком мистецької освіти.

Колекцію зі 160 графічних робіт супроводжують музичні етюди юних віртуозів Дніпропетровської музичної школи № 6 з програмою «Від класики до джазу», що дозволить в яскравій емоційній формі споглядати за витворами юних майстрів. Сподіваємось на те, що до візуального та інформаційного матеріалу будуть небайдужі фахівці творчих студій, викладачі малюнку загальноосвітніх шкіл, всі, хто опановує мистецьку майстерність.

На погляд організаторів та учасників проекту, «Графічні техніки» - мистецький захід, який відбудеться в м.Дніпропетровську, стане ще одним кроком у поширенні авторитету мистецьких шкіл на масмедійному просторі, збільшенні професійної та глядацької аудиторії, збагаченні естетичних вражень та сподівань, спрямованих до культурної скарбниці Дніпропетровщини.